Dziękujemy za wszystkie wpisy!

Przenosimy naszą aktywność na facebooka.

Zapraszamy do komentowania i dodawania recenzji na naszym facebokowym profilu!

Pozdrawiamy wszystkich bawiących się z nami imprezowiczów! ! ! :-)

Grupa LegaL

 
Wpis z dnia: 2013-11-16
Kto: Ania i Marcin
Skąd: Otwock
E-mail: -
Wpis: Bardzo dziękujemy Wam za uświetnienie naszego wesela, na którym wszyscy bawili się fantastycznie, parkiet był pełen a z twarzy gości nie schodził uśmiech:) Wielu gości prosiło o Wasze namiary, a siostra już Was rezerwuje na swoje wesele, którego jeszcze nie planuje:):) WIELKIE DZIĘKI!
 
Wpis z dnia: 2013-11-05
Kto: Monisia i Krzyś
Skąd: Warszawa
E-mail: kyniek@tlen.pl
Wpis: Była! Była zabawa!Tyle się działo! I znowu nocy było mało!Było głośno,było radośnie. Znów przetańczyliśmy całą noc...:) A gdzie?! Na weselu u Ani i Marcina w Otwocku! A kto zadbał o muzykę na tej imprezie?! Oczywiście fantastyczna i najbardziej rozśpiewana Grupa LegaL! :):):) W składzie z niesamowitą wokalistką Basią,przeuroczą blondsaksofosistką Gabrysią,energicznym i sympatycznym gitarzystą Bartkiem oraz królem wesel z nieziemskim głosem Tomkiem :) Jak ta czwórka zbierze się do kupy to nie ma bata, wesele musi być udane!!! :) No i wtedy się zaczeło... We-se-le hej wesele hej wesele...:) Czekaliśmy ponad trzy lata od naszego wesela na zabawę z Grupą LegaL i wreszcie się doczekaliśmy!!! :) Warto było czekać! Oj warto warto!!! :) Zabawa była najlepsza na świecie!!! :) Wszyscy świetnie się bawili i mówili że to najlepsze wesele na jakim byli!:) Nie dziwi nas to wcale:) Szkoda nam było tylko kelnerów którzy przechadzając się między stołami też mieli ochotę poskakać "Na LegaLu" :) Na prawo, na lewo, w górę i w dół... Zabawa przy stołach była mega! :) To nic że parę razy wsadziłem krawat do zupy...:) Bardzo dziękujemy za miłą niespodziankę w postaci piosenki! :) Dla mnie luty dla Ciebie maj:) Długo moglibyśmy tak pisać i chwalić LegaLa ale pewnie czeka nas jeszcze pare (mam nadzieje:) wesel z Nimi więc się jeszcze spiszemy w księdze gości:) Jeśli ktoś ma ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na temat LegaLa to może pisać na maila:) Są też na fejsie:) Dziękujemy!!! :):):) Wąską dróżką przez ogródek idzie sobie krasnoludek. Dokąd idziesz, mój malutki? Idę do swej krasnoludki:) Szibidibidi szabadabada szibidibidi, szabadabada szibidibidi, szabadabada idę do swej krasnoludki:):):) Pozdrawiamy!!! :)
 
Wpis z dnia: 2013-10-24
Kto: Dorota i Staszek
Skąd: Sól-Bidaczów Nowy
E-mail: -
Wpis: Dziękujemy Wam za oprawę muzyczna na naszym weselu byliście rewelacyjni. Goście byli zachwyceni. Zróżnicowana muzyka była trafnie dobrana do gości weselnych .Krótkie przerwy, zabawy:);) możliwość śpiewania piosenek biesiadnych razem z gośćmi miedzy stołami wzbogaciła atmosferę. Nie można było się nudzić. Pozdrawiamy i gorąco polecamy Grupę Legal. Najlepszy zespół jaki znamy :):):)!!!
 
Wpis z dnia: 2013-10-24
Kto: Monika i Kamil
Skąd: Janów Lubelski
E-mail: -
Wpis: Jeśli zastanawiacie się jaki zespół zamówić na wesele to nie wahajcie i wybierzcie LEGAL. Zabawa była świetna, klimat niezapomniany,a wszyscy goście byli mega zadowolenia i dopytywali się skąd Ich mamy ;) Naprawdę, są świetni! Pozdrawiamy i dzięki za świetną zabawę na Naszym weselu ;)
 
Wpis z dnia: 2013-10-09
Kto:
Maria i Paweł
Skąd: Janów Lubelski
E-mail: -
Wpis: Dziękujemy za oprawę naszego wesela a było to już trzecie wesele w rodzinie z Grupą Legal bo są po prostu najlepsi. Polecamy :)) pozdrawiamy
 
Wpis z dnia: 2013-09-15
Kto:
Ewa i Daniel
Skąd:
Wojsławice-Potok Wielki
E-mail: -
Wpis:
Dziękujemy serdecznie zespołowi Legal za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Byliście rewelacyjni. Goście weselni na niejednym weselu się już bawili, ale zespołu muzycznego wszyscy nam zazdrościli. Pozdrawiamy Was gorąco:)
 

Wpis z dnia: 2013-08-15
Kto: Dominika i Adrian Bielichowscy
Skąd: Szwecji:)
E-mail: dominika.bieli@onet.pl
Wpis: Chcielibyśmy podziękować Grupie legal za niesamowity klimat na naszym weselu. Nasi goscie byli pod dużym wrażeniem bawili sie wysmienicie impreza byla prowadzona przez Panstwa z duzym gustem i taktem za co bardzo serdecznie dziekujemy. Konkursy i zabaway byly rownież udane, wszyscy goscie smiali sie z zartobliwych watkow na oczepinach. Serdecznie polecamy Grupę Legal na imprezy weselne.Pozdrawiamy
 
Wpis z dnia: 2013-07-16
Kto: Sylwia i Andrzej
Skąd: Piszczac
E-mail: -
Wpis: Najlepszy zespół pod słońcem :) bardzo dziękujemy za super zabawę goście zadowoleni bawili się do białego rana, a to najważniejsze i my oczywiście jak najbardziej też. Na pewno będziemy Was wszystkim gorąco polecać bo WARTO! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy :)
 
Wpis z dnia: 2013-06-27
Kto: Olimpia i Łukasz
Skąd: Lublin
E-mail: www.olimpiakoziej.blogspot.com
Wpis: Świetny zespół! Jeden z lepszych, z którymi mieliśmy okazję współpracować ;) Gorąco polecamy wszystkim Grupę Legal! Pełen profesjonalizm. Są rewelacyjni w tym co robią- od razu widać, że to ich pasja ;) No i mają światła, które super wychodzą na zdjęciach- co dla nas fotografów jest ważne i przydatne ;) Polecamy! ;) http://olimpiakoziej.blogspot.com/
 
Wpis z dnia: 2013-06-11
Kto: Ela i Tomek
Skąd: Batorz
E-mail: -
Wpis: Chcieliśmy serdecznie podziękować za niezwykłą atmosferę jaką stworzyła Wasza Grupa na Naszym weselu. Goście byli zachwyceni i ciągle pytali gdzie znaleźliśmy tak fajny zespół. Wesele razem z Grupą Legal, to gwarancja udanej i niezapomnianej zabawy. Gorąco polecamy :)Mamy nadzieje że jeszcze będziemy mieli okazję pobawić się przy Waszej muzyce, bo na pewno będziemy Was polecać wszystkim naszym znajomym :)
 
Wpis z dnia: 2013-05-04
Kto: Agnieszka i Grzesiek
Skąd: Biłgoraj-Wola Duża
E-mail: -
Wpis: Chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniałą zabawę na Naszym weselu i niezapomnianą atmosferę, która zostanie w Naszej pamięci na bardzo długi czas. Goście bawili się świetnie przy Waszej muzyce delektując się bimberkiem z wiejskiego stołu :))) Głowy im skakały w takt muzyki na lewo i prawo. Dziękujemy również za odstąpienie mikrofonu Panu młodemu i jego załodze ;) Pozdrawiamy serdecznie i gorąco polecamy!!! Oby więcej takich imprez z takim zespołem :)))
 
Wpis z dnia: 2013-04-24
Kto:
Ania i Rafał (Nalepki)
Skąd:
Kraków - Modliborzyce
E-mail: -
Wpis:
Chcieliśmy bardzo, ale to bardzo podziękować za rewelacyjną oprawę muzyczną na naszym weselu. Wszyscy Goście bawili się znakomicie, do białego rana. Wasz repertuar trafił do wszystkich weselników, parkiet był full. Dzięki Wam nasze wesele przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Spełniło się moje marzenie o extra weselu. Dzień wesela był dla nas najpiękniejszym dniem w życiu i z całym sercem mogę powiedzieć, że bez Was by się to nie udało. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz Dziękujemy BARDZOOOOO:):):) PS: Mega weselny klimat zapewni Wam tylko GRUPA LEGAL!!!!!
 
Wpis z dnia: 2013-04-21
Kto:
Edyta i Sylwek
Skąd:
Wólka Ratajska
E-mail: -
Wpis:
Dzięki Waszej muzyce Wszyscy Goście bawili się rewelacyjnie, nie mówiąc już o oczepinach gdzie prawie płakali ze śmiechu;):) goście byli zachwyceni muzyką, przyśpiewkami, biesiadą, jak również prowadzeniem naszej imprezy :)Dzień wesela był dla nas najcudowniejszym dniem a To również dzięki Wam. Mamy nadzieję, że kiedyś jeszcze uda nam się pobawić przy Waszej muzyce. Klimat weselicha zapewni Wam tylko Grupa Legal! Polecamy! Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz BARDZO Dziękujemy :):):)
 
Wpis z dnia: 2013-01-23
Kto: Iwona Hałabiś
Skąd: Słodków Trzeci
E-mail: ivow155@wp.pl
Wpis: Kochani bardzo dziękuję w imieniu swoim i dziewczyn ze Stowarzyszenia Nowoczesnych Kobiet w Słodkowie Trzecim za rewelacyjną oprawę muzyczną na Zabawie Choinkowej!!!! Wszyscy goście wyszli bardzo zadowoleni i nie mogli się Was nachwalić, do dziś docierają do mnie miłe słowa pod waszym adresem i namawiają nas na zorganizowanie Ostatków oczywiście z Grupą Legal!!! Macie jeszcze wolne terminy :):):):) Pozdrawiam Cały Zespół i życzę pełnego kalendarza na 2014r ;-)
 
Wpis z dnia: 2012-09-17
Kto: Jola i Sylwek
Skąd: Janów Lubelski
E-mail: -
Wpis: Chcieliśmy Wam podziękować za wspaniałą zabawę;) zarówno nam jak i gościom bardzo się podobało;) Wszyscy świetnie się bawili, nie mówiąc już o oczepinach gdzie prawie płakali ze śmiechu;) Śmiało możemy polecić grupę Legal innym parom planującym wesele;) pozdrawiamy serdecznie ;))
 
Wpis z dnia: 2012-09-12
Kto: Marysia i Martyna
Skąd: Toruń
E-mail: martyna.podlaszewska@onet.pl
Wpis: Dziękujemy za reggae i świetną zabawe. Mamy nadzieje, że będziecie za rok :)
 
Wpis z dnia: 2012-09-07
Kto: Ewelina i Kamil
Skąd: KRZEMIEŃ
E-mail: ewelina.denis@o2.pl
Wpis: Dzięki Wam nasz najważniejszy w życiu dzień został opromieniony pięknymi barwami Waszych głosów a nuty muzyki sprawiły, że żaden z weselników nie mógł się jej oprzeć. Gry i zabawy Waszego autorstwa skupiły uwagę wszystkich gości i rozbawiły do łez. Zagwarantowaliście nam zabawę najwyższej jakości. Nie wyobrażamy sobie innej grupy muzycznej, której moglibyśmy powierzyć poprowadzenie całej imprezy. Bardzo dziękujemy! Buziaki :*
 
Wpis z dnia: 2012-09-01
Kto: Magdalena i Patryk
Skąd: Lublin
E-mail: patrykkapron@wp.eu
Wpis: Dziękujemy za wspaniałą zabawę 25.08. Codziennie dostajemy podziękowania za wesele i wszyscy podkreślają, że jest w tym bardzo duża zasługa zespołu. Wszyscy rewelacyjnie się bawili- od najmłodszych do najstarszych. Parkiet nigdy nie pustoszał, a my nie jesteśmy w stanie opisać w kilku słowach atmosfery w Tym szczególnym dla nas dniu. Bardzo dziękujemy, że był on jeszcze piękniejszy dzięki Wam. Cała Wasza Czwórka przy każdej piosence porywała gości i Nas do zabawy. Jesteście wspaniali, mamy nadzieję, że będziemy się jeszcze bawić w przyszłości przy Waszej muzyce. Dzięki Wielkie. Cieszymy się, że uświetniliście najpiekniejszy Dzień Naszego życia swoją obecnością. Polecamy wszystkim Narzeczonym i nie tylko :) !!!
 
Wpis z dnia: 2012-08-08
Kto: Ania i Przemek
Skąd: Warszawa, wesele Janów Lubelski- Restauracja Myśliwska
E-mail: -
Wpis: Dzięki oprawie Zespołu wszyscy goście bawili się rewelacyjnie - i starsi (średnia wieku ok. 50)i młodsi (ok. 30). Muzyka do tańca i "przy stole" plus Pani z saksofonem oraz zabawy - wszystko to sprawiło, że "najważniejsza impreza w życiu" była udana. Podczas przygotowań wesela Zespół był otwarty na nasze sugestie, miły kontakt przy organizacji, wszystko przebiegło spokojnie. Dziękujemy Zespołowi i polecamy gorąco wszystkim.
 
Wpis z dnia: 2012-07-14
Kto:
Ewa i Piotrek
Skąd:
Nisko
E-mail:
ewcia2212@interia.pl
Wpis:
Orkiestra jest the best, goście byli zachwyceni i już podczas wesela przychodzili do nas i bardzo sobie chwalili. Dostalismy też mnóstwo sms że dali czadu. Dziękujemy za wspaniałą współpracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni i bedziemy polecać wszystkim swoim znajomym.:):):):) Mam nadzieję ze kiedyś się spotkamy na jakimś weselu. Pozdrawiamy.....
 
Wpis z dnia: 2012-06-30
Kto:
Artek i Madzia
Skąd: Hrubieszów
E-mail: magda55_44@o2.pl
Wpis: Witam:) Chcielibysmy bardzo podziekowac za wspanialą zabawe weselna. Było naprawde bardzo dobrze zagrane i spiewane... Nie znalismy tak wspanialego zespolu ktory tak dobrze prowadzi wesela.. Goscie byli zachwyceni melodia i piosenkami.... Jestesmy bardzo zadowoleni z tego ze to wlasnie Wy graliscie u nas na weselu... Dziekujemy Wam bardzo serdecznie:))) Pozdrawiamy cala oprawe muzyczna;))
 
Wpis z dnia: 2012-06-10
Kto: Justyna i Łukasz
Skąd: Dąbie
E-mail: -
Wpis: Dziękujemy za wspaniałą imprezę WSZYSCY goście byli zadowoleni część tańczyła nawet na zewnątrz w kroplach deszczu:) myślę że to mówi wiele jak nie wszystko:) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy!!!
 
Wpis z dnia: 2012-05-28
Kto: Beata i Jarek
Skąd: Dzwola
E-mail: -
Wpis: Dziękujemy całemu zespołowi za fantastyczną zabawę! Goście byli zachwyceni! I co najważniejsze balowały WSZYSTKIE pokolenia! Na pewno będziemy Was wszystkim polecać! Zresztą mamy nadzieję, że płytka choć w części odda wspaniałą atmosferę którą stworzyliście. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu zawodowym!
 
Wpis z dnia: 2012-05-19
Kto: Agnieszka i Mateusz
Skąd: Biłgoraj
E-mail: -
Wpis: Składamy serdeczne podziękowania dla całego zespołu. Wesele było super, bo muzycy świetnie grali i śpiewali. Goście również wspaniale wspominają zabawę przy muzyce zespołu Legal. Polecamy gorąco wszystkim, którzy w najbliższym czasie planują wesele. Pozdrawiamy
 
Wpis z dnia: 2011-12-03
Kto: Ula i Andrzej
Skąd: Wólka Ratajska
E-mail: -
Wpis: Po niemal pół roku wreszcie wzięliśmy się za podziękowania :) A jest za co dziękować. Wszyscy od najstarszych do najmłodszych bardzo was chwalili, a my śmiało możemy polecić tym, którzy dopiero planują swoje wesele. Pozdrawiamy gorąco:)
 
Wpis z dnia: 2011-09-23
Kto: Gosia i Dominik
Skąd: Janów Lubelski
E-mail: gosia_skubik@wp.pl
Wpis: Dziękujemy całemu zespołowi za wspaniale prowadzenie wesela:) Było super, jesteście świetni, wręcz niezastąpieni!!!!!!!!! :) Wciąż oglądamy płytę i nie możemy się na wierzyć, bardzo się cieszymy że wybraliśmy was, nigdy tego nie będziemy żałować a wręcz polecamy was każdemu znajomemu który jeszcze jest przed...!:)Zabawa weselna była świetna, wszyscy szaleli na parkiecie:)oczepiny też były bąbowe i śmieszne!:) Goście weselni chwalili że umiecie się dostosować z muzyką dla każdego, macie kawałki i dla młodych i dla starszych. Nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania na weselu z wami:) Dzięki wam będziemy pamiętać ten dzień do końca życia:) Jeszcze raz bardzo ale to bardzo serdecznie wam DZIĘKUJEMY...!!! I pozdrawiamy cały zespół Grupy legal, Tomka, Bartka i Basie:):) :-*
 
Wpis z dnia: 2011-09-21
Kto: Kinia i Grześ
Skąd: Lublin
E-mail: kinga-kornacka@wp.pl
Wpis: Grupo Legal, jesteście wspaniali!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak graliście u nas i jak poprowadziliście nasze wesele. Jesteście prawdziwymi profesjonalistami i to nie jest tylko nasze zdanie, ale również naszych gości. Emocje po weselu jeszcze nie opadły i wciąż docierają do nas same najlepsze opinie na Wasz temat. Będziemy Was bardzo gorąco polecać rodzinie i znajomym. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy na jakimś weselu :) Bardzo bardzo bardzo Wam dziękujemy!!! :)
 
Wpis z dnia: 2011-08-08
Kto:
Justyna i Damian
Skąd: Dzwola
E-mail: -
Wpis: 11 czerwca 2011 r. był najpiękniejszym dniem w naszym życiu i Wy - Grupo Legal uświetniliście nasze wesele w najlepszy z możliwych sposobów:) Dziękujemy za miłą współpracę, piękną muzykę i "Białą suknię" ;) Polecamy wszystkim:) Pozdrawiamy Was gorąco :)
 
Wpis z dnia: 2011-06-14
Kto: Kasia i Tomek
Skąd: Janów Lubelski
E-mail: -
Wpis: Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną wesela i za zorganizowane z jajem oczepiny! Polecamy z czystym sumieniem!
 
Wpis z dnia: 2011-05-25
Kto: Asia i Mariusz
Skąd: Radzięcin
E-mail: -
Wpis: Dziękujemy Serdecznie za oprawę muzyczną naszego wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Każdy znalazł coś dla siebie. Grupa Legal potrafi z pewnością stworzyć niepowtarzalny klimat zabawy - co jest wielką sztuką. Często padały pytania: „skąd wzięliście taki zespół? ”. Świetny kontakt przed i w trakcie wesela. Powiemy tylko tyle BARDZO PROFESJONALNIE Z JAJEM POPROWADZONE WESELE> Pozdrawiamy całą Ekipę. Asia i Mariusz  P.S> Warto wejść w zakładkę sprzęt i zobaczyć czym dysponują. Przykładają się w każdym calu: jakości brzmienia , wyglądu sali, efektów świetlnych itd.
 
Wpis z dnia: 2010-10-15
Kto: Monika i Krzysiek
Skąd: Warszawa
E-mail: sierpien_2010@interia.pl
Wpis: Miało być tak fajnie... Czytaliśmy tyle miłych komentarzy na Wasz temat... No i niestety musimy stwierdzić że tak nie było... A jak było? Fajnie to mało powiedziane!!! Było NAJCUUUUDOWNIEJ NA ŚWIEEEECIE!!! PRZEEEPIĘKNIE I NIGDY TEGO NIE ZAPOMNIMY!!! Dzięki komu to wszystko-pytacie? :) Nie zaskoczymy chyba nikogo jak napiszemy że cała (no może prawie cała:) w tym zasługa NIEZAWODNEJ GRUPY LEGAL!!! :) Słuchajcie! Jak Oni grają!!! Normalnie nawet kucharka tańczyła z garami :) Dziękujemy za świetne prowadzenie wesela Tomku, super piosenki i bardzo śmieszne oczepiny! Wszyscy płakali ze śmiechu :D Polecamy zabawę z balonikami...:) GRUPA LEGAL to strzał w dziesiątkę!!! Dzięki nim nasze wesele było wspaniałe! Chcielibyście na swoim weselu Boys,Feel,Czerwone Gitary, Kombi i wielu innych? GRUPA LEGAL wystarczy za wszystkich! :) Na pewno wszyscy będą zadowoleni! :) Mamy nadzieje że jeszcze będziemy mieli okazję pobawić się przy Waszej muzyce. Chociaż z tym nie będzie problemu bo wizytówki na weselu znikały jak świeże bułeczki...:) Bardzo dziękujemy Wam za wszystko! Grajcie tak dalej! Tomek, na pewno któregoś dnia zapukamy do drzwi z filmem weselnym, tak więc do zobaczenia! :) Wpisujemy się tak późno ponieważ dopiero co doszliśmy...do siebie po weselu :) Zazdrościmy tym, którzy są dopiero przed weselem z LEGALEM :) Jeszcze duuużo dobrego moglibyśmy napisać ale powoli kończymy...:) POZDRAWIAMY SERDECZNIE! A teraz idziemy na jednego...:) Dla mnie luty dla Ciebie maj Ty mi śnieg a ja slońce dam Złociste promienie ode mnie dla Ciebie dzień za dniem..... :D :D :D
 
Wpis z dnia: 2010-09-05
Kto: MARTUSIA ;)I ARTUREK PIETRZAKI :D
Skąd: CZĘSTOCHOWA
E-mail: MWP1718@WP.PL
Wpis: SZKODA ŻE JEDNAK 6-KI W TEGO TOTKA NIE WYGRALIŚMY ,BO NA PEWNO GRALIBYŚCIE NA NASZYM DRUGIM WESELU, A NIE NP. BEATA KOZIDRAK, FEEL, CZY GAGA ;p NASZE CZĘSTOCHOWSKIE "MEDALIKI" WRÓCIŁY ZACHWYCONE Z NASZEGO WESELA A WIERZCIE MI ŻE NIEKTÓRZY SA BAARRRRDZO WYMAGAJĄCY. MIŁO WSPOMINAMY WSPÓŁPRACE Z PANIĄ BASIĄ, TOMKIEM I BARTKIEM, A MUZYKĘ DO NASZEGO 1-EGO TAŃCA ZMONTOWALIŚCIE EKSPRESOWO I DOKŁADNIE TAK JAK SOBIE ZAMIERZYLIŚMY .OGROMNY PLUS ŻE UROZMAICACIE REPERTUAR DLA "MŁODYCH " I "STARSZYCH" I NIE POWTARZACIE PIOSENEK. ZABAWY OCZEPINOWE TEŻ ZROBIŁY FURORE ;D SAME PLUSIKI DLA WAS I DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNYCH 4 WESELACH MOJEGO RODZEŃSTWA :D
 
Wpis z dnia: 2010-09-02
Kto: Kasia i Darek
Skąd: Warszawa
E-mail: -
Wpis: Witam! Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu. Byliście super nigdy nie zapomnimy o tym wspaniałym dniu. Pozdrawiamy serdecznie:) Pa
 
Wpis z dnia: 2010-08-01
Kto:
Ilona i Piotr
Skąd: Kraśnik
E-mail: ptr1986@gmail.com
Wpis: Witam!!! Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu. Jesteśmy z was bardzo zadowoleni bo to także dzięki wam ten dzień był tak wspaniały. Gorąco polecamy GRUPĘ LEGAL. Pozdrawiamy
 
Wpis z dnia: 2010-07-13
Kto:
Irmina i Piotr
Skąd: Hrubieszów
E-mail: irmina02@o2.pl
Wpis: Troszeczkę z opóźnieniem piszemy, bo wpis oznacza koniec zabawy dobrej zabawy.....!!!! Bo nam jeszcze gra Grupa Legal. Dzień wesela był dla nas najcudowniejszym dniem a To również dzięki Wam. Mamy nadzieję, że kiedyś uda nam się pobawić przy Waszej muzyce. Wszyscy piszą i dziękują za dobrą zabawę ale Was trzeba zobaczyć i posłuchać na żywo. Tego się nie da opisać, jesteście rewelacyjnym zespołem i grajcie tak dalej. Z naszej strony chcielibyśmy podziękować za utwory które dla nas przygotowaliście, za pełen profesjonalizm w prowadzeniu wesela, żałujemy tylko tego że nie mogliśmy z Wami dłużej porozmawiać, ale to też i Wasza wina bo nie mogliśmy zejść z parkietu a jak już zeszliśmy to nie mogliśmy oddechu złapać. POZDRAWIAMY WAS SERDECZNIE I JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY :)))) PAPA
 
Wpis z dnia: 2010-06-29
Kto: Kasia i Michał
Skąd: Lublin
E-mail: -
Wpis: Nie wierzcie w to co oglądacie na filmikach... W rzeczywistości są.... o niebo lepsi:) Świetnie grają, super prowadzą oczepiny. Klimat weselicha zapewni Wam tylko Grupa Legal! Polecamy! Kasia i Michał z Lublina.
 
Wpis z dnia: 2010-06-22
Kto: Kasia i Łukasz
Skąd: Rataj
E-mail: -
Wpis: Troszkę późno się wpisujemy, ale chcemy gorąco podziękować, za oprawę muzyczną naszego wesela. Wszyscy goście i przede wszystkim My - Para Młoda byliśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy zespół LEGAL, Pozdrawiamy KASIA I łUKASZ :)
 
Wpis z dnia: 2010-05-28
Kto: Monika i Krzysiek
Skąd: Warszawa
E-mail: -
Wpis: A my będziemy bawić się z GRUPĄ LEGAL 28 sierpnia na naszym weselu i już nie możemy się doczekać! :) Pozdrawiamy serdecznie! Dla mnie luty dla Ciebie maj Ty mi śnieg a ja słońce dam Złociste promienie ode mnie dla Ciebie dzień za dniem..... :D
 
Wpis z dnia: 2010-05-27
Kto: Mariusz i Ola
Skąd: Lublin
E-mail: -
Wpis: Ogromne podziękowanie za zaangażowanie na naszym weselu pod Lublinem :-) Pełen profesjonalizm, życzliwość i kultura osobista. No i oczywiście wspaniała zabawa, do białego rana, goście, którzy nie chcieli schodzić z parkietu i dzwoniąc po weselu bardzo Was chwalą i dziękują za wszystko. My dziękujemy także za utwory, które dla nas specjalnie przygotowaliście. Będziemy Was zawsze polecać, chyba że zaczniecie przygrywać dla programu "Jaka to melodia":-). Pozdrowienia z Lublina dla wszystkich Kocudzaków:-)
 
Wpis z dnia: 2010-01-30
Kto: Kamila Monika Kwiecień
Skąd: olkusz
E-mail: -
Wpis: Byliście super! bardzo mi się podobaliście
 
Wpis z dnia: 2009-10-26
Kto: Marysia i Piotr
Skąd: Janów Lubelski
E-mail: -
Wpis: Dzięki WIEEEELKIE za znakomitą oprawę muzyczną i świetne prowadzenie naszego wesela! Poza tym WIELKI plus za to że PRZESYMPATYCZNI z Was ludzie i wszystko można ustalić w bardzo fajnej atmosferze. Będziemy was wszystkim polecać!
 
Wpis z dnia: 2009-10-21
Kto:
Monika i Piotr
Skąd: Kraków
E-mail: mojka32@interia.pl
Wpis: Chcieliśmy podziękować za waszą oprawę muzyczną na naszym weselu . Nigdy tak dobrze nie bawiliśmy się jak na naszym weselu super gracie, śpiewacie, jeśli ktoś z naszych znajomych będzie potrzebował oprawy muzycznej to zawsze będziemy was polecali :):) pozdrawiamy i do następnego razu mamy nadzieje że jeszcze będziemy mieli okazję bawić się przy waszej muzyce.
 
Wpis z dnia: 2009-09-08
Kto: Ewelka & Marcin
Skąd: aktualnie Tarnów
E-mail: ewelka14@op.pl
Wpis: 11 lipca 2009 to dla nas najważniejszy dzień i noc w życiu i to miedzy innymi dzięki Wam:))) Super zespół, świetnie zaśpiewane piosenki no i goście którzy nie schodzą z parkietu to było niesamowite wesele! Dziękujemy jeszcze raz! Polecamy Was wszystkim, którzy chcą mieć na swojej imprezie PROFESJONALNY ZESPÓŁ a takim śmiało można Was nazwać!!!! Ps. Jeszcze raz dziękujemy za piosenkę Krawczyka- od której wszystko się zaczęło:) oraz "Moją dumkę" Trandy. POZDRAWIAMY
 
Wpis z dnia: 2009-08-22
Kto: Emilka i Łukasz
Skąd: Lublin
E-mail: -
Wpis: Było zajefajnie. Długo będziemy wspominać nasze wesele. Goście bawili się wyśmienicie. Wiadoma sprawa, że w dużej mierze to zasługa GRUPY LEGAL:), odwalili kawał dobrej roboty. Potrafią rozbawić gości na parkiecie, dlatego ,,niestety'' nie mają czasu żeby usiąść i odpocząć. Jeszcze raz wielkie dzięki za oprawę muzyczną. Nie ma się co czaić tylko brać ich na imprezy. pozdrawiamy ps. Szmaragdy i diamenty...
 
Wpis z dnia: 2009-08-14
Kto: Paula
Skąd: Lublin
E-mail: -
Wpis: Witam. Chciałam serdecznie podziękować za super wesele, gracie świetne kawałki, można się wybawić przy waszej muzyce!!! Polecam zespół gorąco wszystkim!!! Naprawdę warto, sama coś o tym wiem, bo byłam wokalistką 6 lat:) Jesteście super!!! Pozdrawiam i życzę jak największej ilości imprez (nie tylko weselnych).
 
Wpis z dnia: 2009-08-10
Kto: Ilona i Leszek
Skąd: Brok
E-mail: -
Wpis: Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela, goście byli zachwyceni, my również. Cieszymy się, że zechcieliście przebyć tak długą drogę, by u nas zagrać, było suuuuuuuuuuper zajeb....(przepraszam powiedzmy, że młodej mężatce nie wypada przeklinać :)))) . Pozdrawiamy Was serdecznie. Jeśli będziecie jeszcze kiedyś w tych stronach to serdecznie zapraszamy do nas w odwiedzinki ( do Sumiężnego ). Jesteście wspaniałym zespołem, bardzo mili i sympatyczni, nasi znajomi nie mogą Was przechwalić. Będziemy Was wszystkim polecać , bo naprawdę warto, pozdrowionka raz jeszcze.
 
Wpis z dnia: 2009-07-21
Kto: Ania
Skąd: Lipa
E-mail: -
Wpis: było zajebiście :D a szczególnie jak śpiewałyśmy z kochana orkiestra :D oj Patrycjo trzeba było brać Bartka :D on z chęcią tańczył :D ps. gorące pozdrowienia dla Bartusia i Tomka i buziaczki dla Basi :**  
 
Wpis z dnia: 2009-07-20
Kto: Patrycja
Skąd: Lipa:)
E-mail: ------
Wpis: podobało mi się zajebiście :) Tomku nie zapomne Ci tylko tego że nie chciałeś ze mną zatańczyć :( ;p :D
 
Wpis z dnia: 2009-07-14
Kto: kamil
Skąd: linów
E-mail: kamileczek.90@o2.pl
Wpis: byłem na weselu na którym grali, było extra! ps. to ja śpiewałem silnego kaca
 
Wpis z dnia: 2009-07-02
Kto: Ewelina i Grzegorz
Skąd: Krasnystaw
E-mail: ewelina512@op.pl
Wpis: Dziękujemy bardzo za oprawę muzyczna i cała zabawę na naszym weselu :) Było super, wszyscy są zachwyceni. POLECAMY WSZYSTKIM SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!
 
Wpis z dnia: 2009-06-28
Kto: Justyna Wichula
Skąd: Słodków 3
E-mail: justyna.wichula@neostrada.pl
Wpis: było zajebiście! to mój braciszek sie hajtał bardzo, bardzo mi sie podobało i myślę że sie nie popsujecie oby tak dalej bo każdy pyta o was ...Pozdrawiamy...
 
Wpis z dnia: 2009-06-20
Kto: Ania i Łukasz
Skąd: Janów Lubelski
E-mail: luckytomboy@o2.pl
Wpis: BARDZO dziękujemy za wspólną, udaną zabawę i oprawę muzyczną. Super gracie i bawicie wszystkich gości. Zespół na wesele oczywiście GRUPA-LEGAL. Ps. Tomek dzięki za "Białego Misia"!!!:)
 
Wpis z dnia: 2009-06-15
Kto:
Kasia i Tomek
Skąd: Biłgoraj
E-mail: -
Wpis: Dziękujemy za super imprezę w Korytkowie. Było super! Wróciły nam z żoną wspomnienia z naszego wesela na którym również graliście. Jak ten czas szybko leci, to już prawie rok. Zdjęcia z wami wyszły super! Ładnie również wyszła starościna, czyli moja ukochana żona. Wszystkiego naj dla Tomka z okazji zbliżających sie urodzin, czyli w nasza rocznicę ślubu. Mam nadzieję, że sie kiedyś spotkamy. Pozdrawiamy! Starosta I Starościna Ps. Jacka i Irenę też pozdrawiamy!
 
Wpis z dnia: 2009-06-09
Kto:
Madzia i Tomek Głaz
Skąd: Janów Lubelski
E-mail: magda-83-25@o2.pl
Wpis: Gorące pozdrowienia i podziękowania dla całej grupy Legal, to dzięki Wam naprawde zaje... fajnie sie bawiliśmy i nasi goście również byli bardzo zadowoleni. Jesteście SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!! Buziaki.
 
Wpis z dnia: 2009-06-05
Kto:
Kasia i Piotr
Skąd: Warszawa
E-mail: piotrek-szczecinski@wp.pl
Wpis: Bardzo dziękujemy za super zabawę. Bardzo polecamy świetna muzyka, super zabawy, nie ma czasu się nawet spokojnie napić. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na kolejnych imprezkach.
 
Wpis z dnia: 2009-05-30
Kto:
Sławomir Zielonka
Skąd: Słodków Trzeci
E-mail: -
Wpis: Bardzo dziękujemy za zaje***** fajną zabawę na naszym weselu. Nikt Was nie zapomni bo daliście czadu na maxa. Polecamy Was wszystkim znajomym bo jesteście super zespołem. Pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce. My Was odwiedzimy i zamówimy jeszcze na chrzciny. ;)))
 
Wpis z dnia: 2009-05-28
Kto:
Ania i Piotr
Skąd: Sól
E-mail: piotr.kuranty@neostrada.pl
Wpis: Dziękujemy za super zabawę na naszym weselu, było po prostu zajebiście. Rozbawiliście wszystkich, i młodych i starszych. Tak trzymajcie. Polecamy każdemu, na pewno Was nie zawiodą. Pozdrawiamy.
 
Wpis z dnia: 2009-05-26
Kto: Karolina
Skąd: Stróża
E-mail: karola18_88@wp.pl
Wpis: Zespół po prostu zaje***** co tu duzo pisac:) POLECAM!!! Pozdrawiam Was:*
 
Wpis z dnia: 2009-05-08
Kto: Dominika i Sylwia :D
Skąd: Krzemień
E-mail: domi1512@amorki.pl
Wpis: Wow!!! Super stronka, fajny zespół, spoko muza:)
 
Wpis z dnia: 2009-04-27
Kto:
ANETA I ZBYSZEK
Skąd: LIPA
E-mail: anetaorki@wp.pl
Wpis: DZIEKUJEMY za super zabawe w ostatni weekend na naszym weselu. Bawilismy sie świetnie a goscie weselni sa zachwyceni zespołem!!! Rozbawiliscie wszystkich gosci i rozkreciliscie impreze jak trzeba dlatego STO LAT STO LAT dla Was!!! buziaki i do milego w sierpniu!!!
 
Wpis z dnia: 2009-03-21
Kto: MagKrzyJan
Skąd: Piotrawin
E-mail: del11@wp.pl
Wpis: Chciałbym zauważyć, że koledzy zamieścili nowe i fajne kawałki, właśnie je zdownloadowaliśmy i przy mięcie /ciepłej/ słuchaliśmy. Pozdrawiamy cały zespół!
 
Wpis z dnia: 2009-01-08
Kto:
marlenka
Skąd: lja
E-mail: martynka34@vp.pl
Wpis: super ;*:*:*:*:*:*:* pozdrawiam serdecznie Bartka ;p

Wpis z dnia: 2009-01-01
Kto:
Joanna i Piotr
Skąd: Zdziechowice
E-mail: -
Wpis: Niezawodna kapela. Bawiliśmy sie z Wami już kilka imprez (łącznie z naszym własnym weseliskiem)  i zawsze było zajefajnie. Gracie same fajne kawałki i bez problemu dajecie czadu z zamawianymi piosenkami. Polecamy gorąco. Tomek czekamy na kolejne spotkanie. Pozdrawiamy.

Wpis z dnia: 2008-10-25
Kto:
Kasia i Tomek
Skąd: Biłgoraj
E-mail:
Wpis: Chociaż spóźnione ale szczere podziękowania dla waszego Zespołu. Tomku sprawiliście że nasze Wesele w lipcu było naprawdę wspaniale ,wszystkim was polecamy. mamy nadzieje ze sie kiedyś spotkamy pozdrawiamy cieplutko!


Wpis z dnia: 2008-10-13
Kto:
Ewa i Andrzej
Skąd: Stalowa Wola
E-mail:
Wpis: Ślicznie dziękujemy za super oprawę muzyczną na naszym weselu 04.10. Był to dla nas najważniejszy dzień w życiu, a Wy jeszcze sprawiliście, że był naprawdę wspaniały. Już Was poleciliśmy naszym znajomym i na pewno polecimy jeszcze nie raz!


Wpis z dnia: 2008-10-03
Kto:
Kasia i Michał
Skąd: Biłgoraj
E-mail:
Wpis: Gorące podziękowania dla Tomka i jego grupy za super zabawę na naszym weselu we wrześniu. Wszyscy są Wami zachwyceni, a my w szczególności. Polecam wszystkim - na pewno nie będziecie żałować. Mam nadzieje, ze będziemy mieli szanse spotkać sie z Wami i poszaleć przy Waszej muzyce..
serdeczne pozdrowienia od Kasi i Michała


Wpis z dnia: 2008-10-01
Kto:
Justyna i Kamil
Skąd: Kraśnik/Słodków III
E-mail:
Wpis: Co my tu Wam będziemy słodzić, wystarczy, że na Słodkowie graliście ;-D Sama słodycz ;-D Pamiętajcie że na chrzcinach tez gracie! ;-D Na 500 osób ;-D
Reklama: LEPSZEGO ZESPOŁU NIE MA! WEJDŹ NA WWW.GRUPALEGAL.PL I ZAMÓW JUZ TERAZ! NIE POŻAŁUJESZ! PRZEKONAJ SIĘ SAM! Po reklamie.
No i tak na koniec to chcemy powiedzieć, że impreza była wypasiona, oczywiście głównie dzięki Wam! Dzięki!!! Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do zobaczenia! ;-D


Wpis z dnia: 2008-09-23
Kto:
Michał
Skąd:
E-mail:
Wpis: Chociaż spóźnione, ale bardzo gorące podziękowania dla zespołu "LEGAL" za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela, które odbyło się w maju 2008. Zarówno goście jak i my bawiliśmy się doskonale. Do dziś wspominają wspaniałą atmosferę, różnorodność repertuaru, piękną muzykę i śpiew. Wszyscy świetnie się bawili bez względu na wiek. Jednym słowem SUPER. A jedynie na co można było narzekać to zakwasy po tańcu do białego rana bo gdy na weselu gra taki wspaniały zespół to nogi same rwą się do tańca. Poderwali do tańca nawet tych najbardziej opornych............
Polecamy wszystkim i jeszcze raz dziękujemy. Renata i Michał


Wpis z dnia: 2008-09-08
Kto:
JUDYTKA I MARCIN
Skąd: BOISKA
E-mail:
Wpis: SIEMA LEGALE!!!
dzieki za ostre granie na legalu. jesteście zajefajni do zobaczonka i pozdrowionka!!!


Wpis z dnia: 2008-09-02
Kto:
Kaśka (kelnerka)
Skąd: Podlesie
E-mail:
Wpis: nie zdążyłam podziękować za piosenkę więc teraz bardzo dziękuje. bardzo fajnie gracie, oby tak dalej. pozdrawiam!


Wpis z dnia: 2008-08-25
Kto:
Magda i Karol
Skąd: Biłgoraj
E-mail:
Wpis: Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną, było świetnie, wesoło, goście super zadowoleni pozdrawiamy!


Wpis z dnia: 2008-08-18
Kto:
Monika i Tomek
Skąd: Przemyśl
E-mail:
Wpis: Kochani! Bardzo dziękujemy Wam za oprawę muzyczną na naszym weselu. Było wspaniale! Jesteśmy bardzo zadowoleni, a nasi goście nie mogą się nachwalić. Pozdrawiamy gorąco:-)))


Wpis z dnia: 2008-07-20
Kto:
Janusz i Magda
Skąd: Boiska
E-mail:
Wpis: Witamy serdecznie. Pozdrowienia od Marcina i Judyty którym ostatnio rozbawialiście gości weselnych. Wszyscy są bardzo zadowoleni. Jesteście tak samo dobrzy jak na naszym weselu. Można polecić was każdemu. Oby tak dalej!


Wpis z dnia: 2008-07-02
Kto:
Kasia i Andrzej
Skąd: Lublin
E-mail:
Wpis: Bardzo dziękujemy za świetną oprawę muzyczną. Goście zadowoleni i my także. Na pewno nie zapomnimy naszego wesela 28 czerwca. Za waszą sprawą również. Trzymajcie sie ciepło i pozdrawiamy serdecznie!


Wpis z dnia: 2008-06-26
Kto:
Ania i Sławek
Skąd: Lublin
E-mail:
Wpis: Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną i niezapomnianą zabawę do białego rana, na naszym weselichu - 21 czerwca! goście są bardzo zadowoleni, aż miło słuchać wszystkich pochwał! pozdrawiamy Was serdecznie!


Wpis z dnia: 2008-06-06
Kto: drużba
Skąd: Janów Lubelski
E-mail:
Wpis: impreza była fantastyczna. umiecie rozbawić towarzystwo. dzięki za trafne dedykacje muzyczne... druhna była zachwycona.....


Wpis z dnia: 2008-05-12
Kto:
Iwona i Paweł
Skąd: Słodków
E-mail:
Wpis: Sorki Tomciu że z takim opóźnieniem ale tak jakoś wyszło, oczywiście podobało nam sie wasze granie, a te scenki z naszego wesela na waszej stronie są fajoskie, gdybyśmy mieli robić wesele po raz drugi to na pewno grała by GRUPA LEGAL, pozdrawiamy gorąco.
P.S. Niebawem sie spotkamy i jak dobrze pójdzie to nie raz, przygotuj się na odjazdową imprezkę 20 września 2008 narka!


Wpis z dnia: 2008-04-24
Kto:
Wiesław
Skąd: Warszawa
E-mail:
Wpis: wow, nie wiedziałem że macie nawet swoją stronę. trafiłem tu przypadkiem, czytając wpisy nabrałem ochoty wypowiedzenia się na wasz temat bo byłem pół roku temu na weselu na którym graliście. Chcę wszystkim powiedzieć że wcale mi się nie podobało: po pierwsze, gracie wesołą skoczną muzykę przez co ja zamiast swoim zwyczajem siedzieć przy stole i łoić naftę, byłem wciąż ciągany przez swoją babe (znaczy się żonę) na parkiet. Mam dwie lewe nogi jeśli o to chodzi więc trzeba było widzieć jaki ubaw miała cała rodzina patrząc na moje wygibasy które w przypływie zbytniej wyobraźni można nazwać tańcem. Chcąc powetować sobie straty moralne poszedłem do kapeli się napić (zwykle tak robię kiedy chcę się wyrwać bab..... przepraszam, żonie, z pod kontroli) i co usłyszałem, że oni to nie bo są w pracy i co najwyżej to herbatki mogą się ze mną napić!!!!!. Panowie, herbatki to ja mogę się napić z mamusią przy kolacji, z wami chciałem konkretniej. Tak więc na przyszłość grajcie bardziej smętnie i nauczcie się pić żeby taki opój jak ja mógł sobie w spokoju się napić i doczekać końca wesela pod stołem.
A teraz na poważnie:
gracie świetnie, macie kawałki i dla młodych i dla starszych, bardzo podobało mi się to że można z Wami wspólnie pośpiewać na scenie, niby nic ale pamięta się to długo a dowodzi tego że potraficie nawiązać z gośćmi dobry kontakt. Bez kitu, warto was polecić innym, wiedząc że się człowiek nie zawstydzi. Trzymajcie tak dalej, pozdrawiam gorąco was oraz Grzegorza Dąbrowskiego bo to u niego tak fajnie się bawiliśmy. pa!


Wpis z dnia: 2008-03-11
Kto:
Beata
Skąd: Ostrowice - zachodniopomorskie
E-mail:
Wpis: nas w zachodniopomorskim czyli tam gdzie mieszkam nie ma takich fajnych zespołów! jesteście godni pochwał. Jeśli dobrze pamiętam graliście na weselu w "Bajce" w Gościeradowie... na pewno nie zapomnę taj zabawy-dziękuje Wam!


Wpis z dnia: 2007-11-19
Kto:
Lidka i Grzegorz
Skąd: Sochaczew
E-mail:
Wpis: Zespół wyczesany i odlotowy. U nas wszyscy się bawili do białego rana przy ich muzyce. pozdrawiam serdecznie i dzięki raz jeszcze za udaną imprezę!


Wpis z dnia: 2007-10-25
Kto:
A&A
Skąd:
E-mail:
Wpis: Dziękujemy ślicznie za udana zabawę 10.07, goście chwalą Was do tej pory :) my oczywiście też. Za pierwszą piosenkę dziękujemy szczególnie!!! Pozdrawiamy, do usłyszenia na kolejnych weselach.


Wpis z dnia: 2007-10-23
Kto:
Aga i Michałek
Skąd: Janów Lub.
E-mail:
Wpis: Dziękujemy bardzo serdecznie Grupie Legal za fantastyczną zabawę na naszym weselu. Goście świetnie się bawili a my razem z nimi. Spisaliście się naprawdę rewelacyjnie. Polecamy bardzo gorąco wszystkim przyszłym młodym parom! Pozdrawiamy cały Zespół, a w szczególności Tomka!


Wpis z dnia: 2007-10-17
Kto:
Art & Olga
Skąd: Opole Lubelskie
E-mail: sirrahowy.bloog.pl
Wpis: ... no nie ma to tamto...
... nie zważając na to co goście mówią (a mówią w samych superlatywach)... powiem tylko, że Grupa Legal zapewniła nam naprawdę sympatyczną i zajefajną oprawę wesela...
Wielkie pozdrówka dla całego składu!!!
... jakby ktoś mnie spytał, czy polecam... to z czystym sumieniem mówię "polecam"


Wpis z dnia: 2007-10-05
Kto:
Pieco i Aga
Skąd: Warszawa
E-mail: prochem.com.pl
Wpis: tak sie spodziewałem, zagraliście zajebiście.
Najlepszą nagrodą dla mnie było to ze goście sie rewelacyjnie bawili, co oczywiście jest waszą zasługą.
dzięki serdeczne i mam nadzieję, że do zobaczenia
pzdr


Wpis z dnia: 2007-09-04
Kto:
Edytka i Krzyś
Skąd: Mielec
E-mail:
Wpis: Ślicznie dziękujemy za oprawę muzyczna na naszym weselu, wszyscy bawili sie super i bardzo chwalą wasza spółke, my osobiście jesteśmy baaaardzo zadowoleni i jak będziemy brać ślub po raz 2 to sie odezwiemy ;o) hehe. Napewno będziemy was polecać znajomym i mamy nadzieje ze w przyszłości nie raz jeszcze będziemy bawić przy waszej muzyce. pozdrawiamy i ściskamy!!!!!!!!!!!!!


Wpis z dnia: 2007-08-20
Kto:
Kasia i Czarek
Skąd: Lublin
E-mail:
Wpis: Serdeczne dzięki za super oprawę muzyczna na naszym weselu 08.2007!!! Graliście świetnie. Już rozdaję wasze wizytówki i polecam bardzo gorąco! jeśli komuś zależy na super weselu to trafiliście pod właściwy adres. Pozdrawiamy całą grupę!!!


Wpis z dnia: 2007-08-17
Kto:
L&M Czajka
Skąd: Warszawa
E-mail:
Wpis: Wyjątkowe podziękowania dla Grupy LEGAL za oprawę muzyczną naszego wesela 08.2007 w Warszawie.
Ach, to była noc !!!!!
Daliście czadu! Wasza wokalistka skradła serce naszemu NIEDŹWIEDZIOWI, a My czuliśmy się jak byśmy was znali od zawsze !!!!!
Dziękujemy i pozdrawiamy !!!!!
Marta i Leszek Czajka


Wpis z dnia: 2007-08-05
Kto:
Wojtek DVKADR
Skąd: Łódź
E-mail: dvkadr.webpark.pl
Wpis: Pozdrawiam Was serdecznie z Łodzi i życzę dalszych tak fajnych imprez, może się spotkamy jeszcze. Pozdrawiam! Wojtek DVKADR


Wpis z dnia: 2007-07-13
Kto:
Madzia
Skąd: Kolonia Wyżnianka
E-mail:
Wpis: Witam!
"Grupa legal" jest the best! Grali na moim weselu prawie rok temu. Wtedy operowali jeszcze inna nazwa :-) Wesele było wspaniałe po prostu. Zabawa na całego. Bardzo dużo im zawdzięczamy. Taki zespół warto polecić każdemu kto lubi dobra zabawę! Pozdrowienia dla całej kapeli od Magdy i Janusza!


Wpis z dnia: 2007-07-02
Kto:
Drużba z kasyna
Skąd: Lublyn :)
E-mail:
Wpis: Obiecałem, że zostawię notkę więc zabieram się za pisanie. Na początek pozdrówka dla całego zespołu. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, oprawa muzyczna i wokalna perfekt :) Stronka również bardzo dobrze się prezentuje. Oby tak dalej!


Wpis z dnia: 2007-07-02
Kto:
Pawełek z wesela
Skąd: Lublin
E-mail:
Wpis: 06.2007 r. byłem wraz ze swoja dziewczyna Agnieszką :-) IMPREZA była suuper, dawno sie tak nie bawiliśmy. Jesteście zaje...fajni, fajnie sie z wami gada i pije...
P.S. Mam nadzieje że i u nas zagracie bo bardzo tego chcemy. Pozdrawiamy!!!!!


Wpis z dnia: 2007-06-17
Kto:
Madzia71a
Skąd: Boiska Kolonia
E-mail: madzia71a.bloog.pl
Wpis: 06.2007R Byłam na weselu na Boiskach Koloni! Właśnie grupa legal tam grała było zarąbiście! Bawiłam się do 4.30 choć mam 11 lat dzisiaj jest 17.06.2007r i idę na poprawiny i znowu będą grali! Super! Normalnie to było najfajniejsze wesele na jakim byłam, a to zasługa orkiestry! Pozdro!


Wpis z dnia: 2007-05-31
Kto:
Robert z zespołu Marvel
Skąd: Modliborzyce
E-mail: zespolmarvel.com.pl
Wpis:Pozdrawiamy grupę legal, fajnie się nagrywało płytkę a tak ogólnie to Tomaszek jest zajebisty gość, tylko dziewczyny ubolewają że ma żonę (mi sie żaliły to wiem)


 

      © Copyright Usługi muzyczne - Tomasz Jaszek